Imię: Troczek
Ur.: 10.2021
Wielkość: mały
Waga: 7,70 kg

Troczek czeka na wirtualnego opiekuna!

Troczek to mały piesek znaleziony 09.10.2022 w Markach przy ul. Legionów Polskich. Psiak jest trochę onieśmielony i zagubiony w schroniskowym otoczeniu. W stosunku do człowieka jest początkowo ostrożny, jednak wraz z upływem czasu zaczyna czuć się pewniej i zabiegać o uwagę opiekuna. Troczek ma małe kłopoty z chodzeniem na smyczy. Psiak został znaleziony w skórzanej obroży widocznej na zdjęciach. Troczek tęskni i czeka na swojego człowieka.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?