Imię: Truskawka
Ur. 01.2020
Wielkość: mała
Waga: 4,40 kg

Truskawka czeka na wirtualnego opiekuna!

Truskawka trafiła do schroniska razem ze swoją siostrzyczką Poziomką. Psiaki zostały znalezione na terenie gminy Wieliszew. Truskawka jest troszkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, nowymi opiekunami ale już widać, że powolutku przełamuje swoje obawy. Gdy jest w towarzystwie swojej siostry rozrabia i bryka jak przystało na szczeniaczka. Truskawka zapowiada się na średniego pieska. Podaruj jej pełen miłości domek, aby stała się szybciutko szczęśliwym psiakiem.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.