Vito

19 października 2017

Wirtualnym opiekunem jest Magda i Michał M.

Vito to spokojny, średni pies. Jest nieufny w stosunku do ludzi, dopiero po jakimś czasie zaczyna podchodzić do człowieka, gdy zna już go trochę i jest dodatkowo zachęcony jakimś smaczkiem. Oczywiście nie przejawia w stosunku do ludzi żadnej agresji. W nowym domu na pewno szybko przełamie swe lęki i zacznie nabierać pewności siebie. Vito mieszka w boksie z towarzyszem i bardzo dobrze się z nim dogaduje. Niestety pies nie potrafi chodzić na smyczy, więc przyszły opiekun będzie musiał nad tym popracować. Szukamy dla Vito domu który poświeci mu czas na odbudowanie zaufania, a także okaże miłość i cierpliwość.