Imię: Walor
Ur.: 09.2019r
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Walor czeka na wirtualnego opiekuna!

Walor to sympatyczny młodziak znaleziony na terenie Miasta Sochaczew. W pierwszych chwilach pobytu w nowym otoczeniu nie czuł się pewnie i był zdezorientowany. Po krótkim czasie zaufał swojemu opiekunowi, otworzył się i dał poznać jako miły, przyjacielski i grzeczny psiak. Lgnie do człowieka i nie odstępuje go na krok. Całkiem dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Walor marzy o cudownym, pełnym miłości domku.