Imię: Wanilia
Ur.: 2019r
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Wanilia czeka na wirtualnego opiekuna!

Wanilia to szorstkowłosa suczka znaleziona w dniu 11.08.2021r na ul. Spacerowej w Markach. Psinka jest zdezorientowana i onieśmielona nowym otoczeniem. Nie wykazuje chęci do nawiązania bliższych kontaktów z człowiekiem. Potrzebuje troszkę czasu na aklimatyzację, poznanie nowych opiekunów i zaufanie im. Suczka nie potrafi chodzić na smyczy. Szuka nowego domku, w którym cierpliwy opiekun pokocha ją i sprawi, że będzie szczęśliwa.