Imię: Węgielek
Ur. 11.2017
Wielkość: mały

Węgielek czeka na wirtualnego opiekuna!

Węgielek to młodziak znaleziony na terenie gminy Łomianki. Jest delikatnym i spokojnym psiakiem, troszkę onieśmielonym schroniskowym otoczeniem. Potrzebuje kilka chwil na poznanie nowego opiekuna, a potem to już mała przylepka z niego. Uwielbia głaski, przytulanki i cały czas chce być jak najbliżej człowieka. Węgielek umie chodzić na smyczy i jest bardzo mądrym i posłusznym pieskiem. Jednak bardzo tęskni za właścicielem i chciałby już być w swoim domku.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?