Imię: Wila
Rasa: mix
Ur.: 2015
Płeć: samica
Wielkość: mała
Waga: 7 kg

Wirtualnymi opiekunami są Tomek, Maja, Asia i Bartek

Wila to malutka trikolorka odebrana interwencyjnie z jednego z mieszkań w Markach. Suczka była bita i głodzona, większość swojego życia była więziona w szafie. Czasami gdy właściciele przypomnieli sobie , że mają psa była wypuszczana. Każda jej cieczka kończyła się ciążą i topieniem szczeniaków. Uzyskaliśmy od opiekunów zrzeczenie się praw do suni i będziemy szukać dla niej nowego domku. Wila jest w tej chwili pełna lęku w stosunku do człowieka, każdy ruch czy gest powoduje, że sunia chciałaby stać się niewidzialna. Będziemy teraz powolutku pokazywać jej , że człowiek może być przyjacielem a głaskanie czy przytulanie może sprawiać ogromną przyjemność i radość. Mamy nadzieję, że jest to tylko kwestia czasu i Wila zaufa nam, poczuje się bezpiecznie i pozbędzie się swoich lęków.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl