Imię: Willy
Ur. 2015
Wielkość: średni
Waga: 23,5 kg

Willy czeka na wirtualnego opiekuna!

Willy to czekoladowy pies znaleziony na terenie gminy Czosnów. Jest wesołym i pełnym pozytywnej energii psem. Potrzebuje jednak chwili żeby poznać nowe otoczenie i poczuć się w nim pewnie. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, wielką radość sprawiają mu głaski i drapanko za uchem. Willy umie chodzić na smyczy, choć zdarza mu się pociągnąć. Willy został znaleziony w zniszczonej, ciemnej, skórzanej obroży widocznej na zdjęciach.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?