Imię: Wróbelek
Ur. 08.2018r.
Wielkość: mała
Waga: 4,80 kg

Wróbelek czeka na wirtualnego opiekuna!

Wróbelek przyjechał do nas z gminy Wołomin. Jest on przesympatycznym szczeniakiem, który zaczyna poznawać świat. Lubi być przytulany,choć jest troszkę nieśmiały i niepewny. Wróbelek jest spokojny i pogodny. Będzie prawdopodobnie małym psiakiem. Szukamy dla niego kochającego człowieka i bezpiecznego, domu na całe życie.

Szukamy dla niej kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat.
Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.