18622349_1437346746308839_7221100769515858962_nImię: Yeti
Ur. 2007
Wielkość: średni

Yeti czeka na wirtualnego opiekuna!

Yeti to starszy pies przywieziony do nas z Nieporętu. W momencie przywiezienia był bardzo zaniedbany. Yeti to psiak który uwielbia kontakt z człowiekiem a także różne zabawy.. tak, tak zabawy. Yeti uwielbia bawić się piszczącymi zabawkami ale oczywiście razem z człowiekiem. To bardzo fajny pies który byłby świetnym towarzyszem osoby starszej ale oczywiście w domu z dziećmi też będzie szczęśliwy. Yeti bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i utrzymuje kontakt z przewodnikiem.
Szukamy domu w którym Yeti zazna spokoju a także poczuje się psem kochanym a jesień swojego życia spędzie u boku ludzi którzy będą przy nim do ostatnich jego dni.

NIE KUPUJ – ODMIEŃ ŻYCIE YETI

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.