Imię: Zdrapka
Ur. 2016
Wielkość: średnia

Zdrapka czeka na wirtualnego opiekuna!

Zdrapka to młoda, ruda suczka znaleziona razem z czwórką szczeniaków w lasach na terenie gminy Czosnów. Sunia jest troszeczkę nieśmiała, ale bardzo grzeczna i spokojna. Lubi drapanie i głaskanie po szyjce. Siada przy człowieku i czeka na pieszczoty. Zdrapka niestety nie umie chodzić na smyczy, ale jest bardzo mądrym psiakiem i na pewno szybciutko się nauczy. Podaruj Zdrapce domek, obdarz ją miłością, a zyskasz wspaniałą i wierną przyjaciółkę.