Imię: Zefirek
Ur. 2013
Wielkość: średni

Zefirek czeka na wirtualnego opiekuna!

Zefirek to szorstkowłosy średniaczek znaleziony na terenie gminy Brwinów. Piesek jest spokojny i bardzo grzeczniutki. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, lubi głaski i drapanko za uszkiem. W pierwszej chwili w nowym otoczeniu zachowuje ostrożność, jednak wraz z upływającym czasem czuje się coraz pewniej. Zefirek ładnie chodzi na smyczy i słucha się człowieka. Psiak bardzo tęskni za swoim człowiekiem i czeka na niego z niecierpliwością.
WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?