Imię: Zoja
Ur. 2016
Wielkość: średnia
Waga: 20,40 kg

Zoja czeka na wirtualnego opiekuna!

Zoja to spokojna, średnia suczka znaleziona na terenie gminy Wieliszew. Sunia nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu i potrzebuje czasu na jego poznanie. Do ludzi Zoja jest przyjaźnie nastawiona. Z radością nadstawia łepek do głaskania i całą siebie dla przytulania. Niestety sunia nie umie chodzić na smyczy, ale jest chętna do nauki. Zoja zgadza się z innymi pieskami, zarówno z samcami jak i samicami. Szukamy dla tej sympatycznej i pełnej pozytywnej energii suczki, bezpiecznego domu i człowieka, który otoczy ją opieką i troską na całe życie.