Imię: Zorro
Ur. 2014
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Szczurek

Zorro to duży, piękny pies znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Pies posiada czipa, ale niestety nigdzie niezarejestrowanego. Jest onieśmielony i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu, ale wraz z upływem czasu widać poprawę i Zorro coraz bardziej otwiera się na kontakt człowiekiem. Umie chodzić na smyczy, jest posłuszny i spokojny. Jeszcze nie wiemy jaki ma stosunek do innych psów, ale będziemy to sprawdzać. Widać, że bardzo tęskni za swoim domem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.