Imię: Zorro
Ur. 2014
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Szczurek

Zorro to owczarkowaty piękny pies znaleziony na terenie gminy Nadarzyn. Pies posiada czipa, ale niestety nigdzie niezarejestrowanego. Zorro jest przyjaznym, łagodnym i spokojnym psem. Lubi towarzystwo człowieka, choć potrzebuje chwili, żeby zaufać nowemu opiekunowi. Gdy już kogoś pozna radość sprawiają mu głaski i pieszczoty. Ładnie chodzi na smyczy, jest wpatrzony w człowieka i posłuszny. Niestety z innymi pieskami nie dogaduje się najlepiej. Szukamy dla niego bezpiecznego domu, w którym nigdy nie zabraknie mu miłości i uwagi człowieka.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.