Imię: Zyguś
Rasa: mix foksteriera
Ur. 2006
Płeć: samiec
Wielkość: mały
Waga: 8 kg

Wirtualnym opiekunem jest Izabela

Zyguś to starszy, bardzo zaniedbany, piesek w typie foksteriera. Został znaleziony na terenie gminy Wołomin. Psiak trafił do nas z problemem z zamknięciem pyszczka. Okazało się, że miał w podniebienie twarde wbitą kość, która uniemożliwiała mu jego zamknięcie. Pies na pewno nie mógł jeść, więc jeszcze kilka dni i niestety na pomoc byłoby za późno. Zyguś jest obecnie pod opieką weterynarza, jest dalej diagnozowany i staramy się poprawić jego stan. Piesek ma liczne wyłysienia, chorobę skóry i jest bardzo wychudzony. Prosimy Państwa o pomoc, może ktoś poznaje psa albo ma jakieś informację na temat jego właściciela. Chcemy żeby ten człowiek odpowiedział za to, że nie udzielił psu pomocy i skazał go na powolną śmierć z głodu.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ.
Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.
——————————————-
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
www.fundacjapsom.pl