9 lipca ok. 22.00 dostaliśmy zgłoszenie o małej bardzo okaleczonej suni. Godzinę później sunia była już u nas, ściągnęliśmy naszego weterynarza i zaczęło się opatrywanie suni. Malutka ma obdartą ze skóry całą tylną nóżkę. Dziś po 5 dniach jest już zdecydowanie lepiej, rana ziarninuje, ale przed sunią jeszcze wiele dni leczenia.
Abi jest bardzo dzielną sunią, znosi zabiegi ze stoickim spokojem, choć widać, że ją to bardzo boli. 3 razy dziennie rana musi być przemywana specjalnymi preparatami oraz smarowana maścią, która przyśpiesza gojenie takich rozległych ran.

Abi jest młodziutka, ma ok. 5 miesięcy, jest niewielka, ma piękną długą czarną sierść i wspaniały charakter. Oczywiście po wyleczeniu, szczepieniach i sterylizacji malutka będzie do adopcji.

Bardzo prosimy o wsparcie na leczenie suni. Maść jest dość kosztowna, do tego dochodzą leki przeciwbólowe i antybiotyki oraz dobra karma.
Za każdą złotówkę będziemy bardzo wdzięczni.
Jeśli ktoś zechce pomóc rzeczowo lub finansowo to bardzo prosimy o wpłaty na konto z dopiskiem ABI:

Iwona Kowalik
Ul. Modlińska 107B
05-110 Jabłonna

konto: 49 8013 0006 2001 0014 0865 0002

lub o przesłanie rzeczy na adres Fundacji.

Z góry bardzo dziękujemy.