Imię: Alibabka
Ur.: 12.2020 r
Wielkość: średnia
Waga: ok. 13 kg

Alibabka czeka na wirtualnego opiekuna!

Alibabka to średniej wielkości suczka znaleziona w dniu 15.06.2022r na ulicy Ceglanej w Markach. Psinka jest początkowo onieśmielona i nie czuje się pewnie w nieznanym otoczeniu. Potrzebuje chwilki na poznanie opiekunów i obdarzenie ich zaufaniem. Okazuje się, że jest wielkim przytulaskiem i wielbicielką głasków. To spokojna, grzeczna i spragniona bliskości suńka. Alibabka ma trochę problemów z chodzeniem na smyczy. Kto ją pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!