Imię: Alutka
Ur.: 2016
Wielkość: mała

Alutka czeka na wirtualnego opiekuna!

Alutka to mała, długowłosa suczka znaleziona na terenie Legionowa. Psinka jest odrobinkę onieśmielona nieznanym otoczeniem, jednak w towarzystwie człowieka szybko się przełamuje i z ciekawością zwiedza nowe tereny. Alutka lubi delikatne głaska, a na kolankach opiekuna czuje się wspaniale. Na smyczy radzi sobie całkiem dobrze. Została znaleziona w czerwonej skórzanej obróżce widocznej na zdjęciach. Kto zgubił taką malutką dziewczynkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?