Imię: Amadeusz
Ur.: 2018
Wielkość: średni

Amadeusz czeka na wirtualnego opiekuna!

Amadeusz to długowłosy pies znaleziony na terenie gminy Leoncin. Amadeusz jest niewidomy, trafił do schroniska bardzo mocno zakleszczony. Jest już oczywiście pod opieką weterynarza. Psiak jest bardzo sympatyczny i łagodny. Grzecznie zniósł wszystkie czynności weterynaryjne. Bardzo lgnie do człowieka, proszą o uwagę i pieszczoty. Amadeusz dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Kto zgubił tego przyjaznego pieska ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?