Imię: Amant
Ur. 2012
Wielkość: średni

Amant czeka na wirtualnego opiekuna!

Amant to długowłosy psiak, który trafił do nas z gminy Otwock. Został znaleziony w czarnej obroży. W schroniskowym otoczeniu czuje się dość nieswojo na początku, jednak przełamuje swoje obawy i po chwili zaczyna się czuć bardziej swobodnie. Amant w stosunku do człowieka jest bardzo łagodny i przyjacielski, jednak zachowuje pewną dozę rezerwy. Psiak dość słabo radzi sobie na smyczy i zdarza mu się mocniej pociągnąć. Liczymy na to, że Amant szybko odnajdzie swój dom.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.