Imię: Amelia
Rasa: mix beagla
Ur. 2015
Wielkość: średnia
Amelia czeka na wirtualnego opiekuna!

Amelia to sunia w typie beagla znaleziona 27.09.2018 na terenie gminy Otwock. Sunia jest bardzo zapchlona i zaniedbana, ma liczne wyłysienia na skórze. Miała też na sobie ogromną ilość kleszczy. Zostały one usunięte, podaliśmy jej leki i mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Amelia jest wesolutka i bardzo energiczna. Kocha wszystkich ludzi i to już od pierwszego wejrzenia. Zabiega też o ich uwagę, lubi się przytulać a głaski sprawiają jej ogromną radość. Umie chodzić na smyczy, choć trochę ciągnie i najchętniej podążałaby własnymi ścieżkami. Z innymi pieskami świetnie się dogaduje.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?