Imię: Anatol
Ur.2008
Wielkość: średni

Wirtualnym opiekunem jest Jagoda

Anatol to starszy, wrażliwy piesek, który trafił do nas z gminy Wołomin. W schroniskowym otoczeniu czuje się dość niepewnie, początkowo był onieśmielony i zagubiony. W stosunku do człowieka Anatol jest łagodny,daje się głaskać i delikatnie przytulać, nie wykazując przy tym cienia agresji. Piesek ładnie dogaduje się z kolegami z boksu. Psiak tęskni bardzo za własnym domkiem i swoim człowiekiem. Może Ty podarujesz mu domek, w którym spędzi jesień życia otoczony miłością i troskliwą opieką.

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.