Imię: Android
Ur.: 08.2020 r
Wielkość: duży

Android czeka na wirtualnego opiekuna!

Android to duży młodziak znaleziony na terenie gminy Baranów. Piesek trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym, ze złamaną prawą tylną łapką. Jest już po operacji i powoli powraca do zdrowia. Android to bardzo przyjacielski i towarzyski psiak. Lubi się miziać a głaskanie i drapanko dają mu wiele radości i przyjemności. Jest spokojny, grzeczny i wdzięczny za każdą poświęconą mu chwilę. Niestety Android nie umie chodzić na smyczy.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!