Imię: Antoś
Ur. 2012
Wielkość: średni
Wirtualnym opiekunem jest Monika S

Antoś to piesek o dłuższej sierści znaleziony w Brwinowie. Piesek jest po wypadku komunikacyjnym. Badania wykazały złamanie kości udowej. Antoś jest już po operacji, która przebiegła prawidłowo. Teraz potrzeba już tylko czasu aby złamanie się zrosło.
Antoś to bardzo grzeczny, spokojny psiak. W czasie badania był bardzo cierpliwy i nie wykazywał najmniejszej choćby agresji. Gdy piesek dojdzie do siebie rozszerzymy jego opis.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?