apelujemy

Apelujemy po raz kolejny do wszystkich osób, chcących zaadoptować psa ze schroniska o ROZSĄDEK!!!

Mamy już serdecznie dosyć zwracania niewinnych istot do schroniska z byle powodu! Zwierzę nie jest rzeczą…!!!
Owszem, jesteśmy wdzięczni, że chcecie uratować choć jedno istnienie ze schroniska zamiast kupować rasowego szczeniaka i jesteśmy za to bardzo wdzięczni.
Niestety, niektórym brakuje zdrowego rozsądku…

Przed adopcją trzeba rozważyć wszystkie za i PRZECIW. Nie można myśleć tylko o tym, że wszystko będzie dobrze i pójdzie po naszej myśli. Pies to nie odkurzacz, który można zwrócić do sklepu i o nim zapomnieć.
Pies to wspaniała, czująca istota! Już raz zawiódł się na człowieku!

Jeśli dajesz szansę na nowe, lepsze życie to jej nie odbieraj! Adopcja bezdomnego psa to ogromna odpowiedzialność. Trzeba liczyć się z tym, że na początku nie będzie kolorowo i mogą wystąpić problemy, z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Każdy pies ma inną historię. Jeden lepszą, drugi nieco gorszą. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby wszystkie znalazły wspaniałe domy, w których poczują się kochane i bezpieczne. Nie jesteśmy niestety w stanie przewidzieć kto poradzi sobie z ewentualnymi problemami, a kto nie.
Nie życzymy nikomu, aby musiał widzieć smutek w oczach psa, który został zaadoptowany, dostał nadzieję i wrócił do schroniskowego boksu…

Prosimy! Szanujcie te stworzenia!

Uczmy się od nich bezwarunkowej miłości i bądźmy dla nich najlepszymi przyjaciółmi!
Zasługują na to i nie chcą ponownie cierpieć przez ludzką nieodpowiedzialność!

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij