Imię: Aronia
Ur. 11.2018
Wielkość: mała

Aronia czeka na wirtualnego opiekuna!

Aronia to młoda, nieduża suczka znaleziona 18.05.2020 w towarzystwie drugiego pieska w Markach przy ul. Głównej. Psiaki są prawdopodobnie rodzeństwem. Aronia jest pogodną i przyjacielską dziewczynką, potrzebuje tylko chwilki na poznanie otoczenia i nowych opiekunów. Potem to już mała przylepka i pieszczoch. Sunia umie chodzić na smyczy, jest grzeczna i pełna pozytywnej energii. Sunia trafiła do schroniska w trakcie cieczki. Kto zgubił taką uroczą i wesolutką psinkę ?

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?