Imię: Arys
Ur. 2017
Wielkość: duży

Wirtualnym opiekunem jest Lucyna

Arys to duży pies znaleziony na terenie gminy Brwinów. Jest sympatycznym, wesołym i pełnym pozytywnej energii psiakiem. Do ludzi jest przyjaźnie nastawiony, nie przejawia żadnej agresji. Lubi nadstawić łepek do głaskania i mizianek. Arys umie chodzić na smyczy, choć trochę ciągnie. Jest bardzo żywiołowy i na pewno potrzebuje aktywnego właściciela, który zapewni mu codziennie sporą dawkę ruchu i zabaw. Niestety Arys nie jest przyjaźnie nastawiony do innych psów. Chcesz mieć wspaniałego przyjaciela – Adoptuj Arysa !

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?