Imię: Asik
Ur. 2018r
Wielkość: średni
Waga: ok. 18 kg

Asik czeka na wirtualnego opiekuna!

Asik to rudy piesek odebrany interwencyjnie razem z 60 innymi pieskami z jednej z posesji w gminie Góra Kalwaria. Psiaki przebywały w koszmarnych warunkach, w brudzie, smrodzie, żyły między śmieciami i odchodami. Asik jest wyjątkowo otwartym chłopakiem. Bardzo szybko nawiązał kontakty z opiekunami i pokazał swoją przyjacielską naturę. Lubi się przytulać a głaskanie wzbudza w nim wielką radość. Asik ma troszkę problemów z chodzeniem na smyczy ale jest mądrym psiakiem i na pewno szybko opanuje tą umiejętność. Kto go pokocha całym sercem i podaruje cudowny, bezpieczny domek?

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZASOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.
NIE KUPUJ – ADOPTUJ!

Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej oraz kastracja w wyznaczonym przez nas terminie.