Imię: Atlas
Ur.: 10.2019r
Wielkość: duży

Atlas czeka na wirtualnego opiekuna!

Atlas to duży piesek znaleziony na terenie gminy Dzierzążnia. Trafił do schroniska zakleszczony, jest pod opieką weterynarza. Od początku pobytu w nowym otoczeniu czuje się jak u siebie i z ciekawością zwiedza nieznane zakamarki. Chętnie wita się z opiekunami i zachęca do głasków i zabaw. Jest przyjacielsko nastawiony do człowieka, wesoły, pełen pozytywnej energii. Atlas dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy. Kto pragnie mieć czworonożnego przyjaciela??