Dnia 13 grudnia 2014 roku przy współpracy z Hipermarketem Auchan w Łomiankach zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla naszych podopiecznych. Klienci sklepu dostawali od wolontariuszy ulotki, dzięki którym mogli dowiedzieć się, co jest najbardziej potrzebne psiakom. Zebraliśmy mnóstwo karmy zarówno suchej, jak i mokrej. Psiaki dostały także koce, poduszki, smakołyki i zabawki. Odwiedzający tego dnia market Auchan klienci byli bardzo hojni i wciąż zapełniali wózki przeznaczone na zbiórkę.
Jest nam niezmiernie miło, że tak dużo osób chętnie wspomaga tego typu akcje. To daje nadzieję i chęć do dalszego działania.
Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy podarowali coś naszym kochanym pieskom. Dzięki Wam najcięższy okres roku, jakim jest zima będzie nam łatwiej przetrwać.
Pragniemy także podziękować Dyrekcji Hipermarketu Auchan w Łomiankach za zgodę na zorganizowanie zbiórki. Dziękujemy serdecznie Asystentce Dyrektora, Pani Pęzik, która zadbała nie tylko o promocję zbiórki, ale także chętnie pomogła nam w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia.
Dziękujemy również naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy dzielnie rozdawali ulotki i zachęcali klientów do udziału w akcji.
Liczymy na to, że w przyszłym roku będziemy mogli powtórzyć podobny projekt. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij