Imię: Azalia
Ur.: 2014 r
Wielkość: średnia

Azalia czeka na wirtualnego opiekuna!

Azalia to sympatyczna suczka znaleziona w dniu 10.07.2022r na ulicy Pomnikowej w Markach. Psinka miała właściciela ale nie ma możliwości aby wróciła do domu. Szukamy dla niej nowej Rodziny w której będzie szczęśliwa i kochana. Azalia jest grzeczna i przytulaśna. Lubi przebywać w towarzystwie człowieka a głaski i mizianki sprawiają jej wiele przyjemności. Suczka potrafi ładnie chodzić na smyczy. Czy ktoś ją pokocha?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!