Imię: Azja
Ur.: 2019
Wielkość: duża

Azja czeka na wirtualnego opiekuna!

Azja to suczka w typie owczarka środkowoazjatyckiego znaleziona wraz z drugą suczką na terenie gminy Radziejowice. Suczki trafiły do schroniska skrajnie zagłodzone i zaniedbane, miały problemy skórne. Azja w chwili przyjęcia do schroniska ważyła 27 kg. Dzięki odpowiedniemu żywieniu i opiece weterynaryjnej sunia obecnie waży 37 kg i zaczyna odrastać jej piękna, lśniąca sierść. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wsparli finansowo żywienie i leczenie suczek. Azja to pełna pozytywnej energii sunia. Pomimo bolesnej przeszłości jest mega radosna, kochana i ufna w stosunku do ludzi. Uwielbia mizianki i pieszczoty, zabiega o uwagę opiekuna i najszczęśliwsza jest w jego towarzystwie. Azja umie chodzić na smyczy, jest posłuszna i grzeczna. Bardzo prosimy o domek w którym sunia będzie pełnoprawnym członkiem Rodziny i nigdy nie zabraknie dla niej miłości.