Imię: Azyl
Płeć: pies
Wielkość: duży
Waga: ok. 30 kg

Azyl czeka na wirtualnego opiekuna!

Azyl to czarny, duży pies który trafił do schroniska ze swoim bratem Apollem. Psy przed przyjazdem do schroniska nie miały bliższego kontaktu z ludźmi. Azyl jest bardziej nieśmiały niż jego brat, ale i tak zrobił ogromne postępy. Z dużą ostrożnością podchodzi jeszcze do głasków czy bliskości człowieka, ale bardzo stara się przełamać swoje obawy . Chłopcy niestety nie umieją chodzić na smyczy, jej założenie mocno ich stresuje. Szukamy dla nich wspólnego domku, ponieważ bracia są bardzo zżyci i zawsze trzymają się razem, gdzie jeden tam drugi. Może ktoś ma miejsce w serduszku dla dwóch czarnuszków ?