Imię : Bąbel
Rasa: mix shih-tzu
Ur. 2013
Wielkość: mały

Bąbel czeka na wirtualnego opiekuna!

Bąbel to mały piesek w typie shih -tzu, który trafił do nas z gminy Nadarzyn. Był bardzo zaniedbany, zapchlony i brudny. Miał bardzo skołtunioną sierść a na niej skorupę z odchodów. Został w schronisku ostrzyżony. Mamy nadzieję, że stan pieska wynika z długiego przebywania poza domkiem a nie jest wynikiem zaniedbań właściciela. Bąbel jest niezmiernie energicznym, żywiołowym i wesołym chłopakiem. Chętnie daje się głaskać, miziać i przytulać. Szuka okazji by wskoczyć na kolana. Jest otwarty na ludzi jak i zwierzęta. Ładnie chodzi na smyczy, choć troszkę ciągnie.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?