Imię: Bajm
Rasa: mix amstaffa
Ur.: 10.2020
Wielkość: średni

Wirtualnymi opiekunami są Kasia, Piotrek i Marzka:)

Bajm to młody pies w typie amstaffa znaleziony na terenie gminy Przasnysz. Psiak jest bardzo onieśmielony nieznanym otoczeniem, musimy dać mu trochę czasu aby poczuł się pewniej. Jednak w stosunku do człowieka jest przyjacielski, lubi bliskie towarzystwo opiekuna i chętnie nadstawia łepek na głaski. Na smyczy Bajm nie radzi sobie za dobrze, ale może jest to wynik stresu. Szuka wspaniałego domku, w którym będzie szczęśliwy i poczuje się bezpiecznie.