Imię: Bambik
Ur.: 12.2020 r
Wielkość: mały
Waga: 9,50 kg

Bambik czeka na wirtualnego opiekuna!

Bambik to młody czarnulek znaleziony w dniu 15.06.2022r na ulicy Strumykowej w Markach. Piesek jest bardzo otwarty w stosunku do człowieka i od początku pobytu w nieznanym otoczeniu czuje się swobodnie. Jest wesoły, żywiołowy i pełen pozytywnej energii. Lubi być w centrum uwagi zachęcając opiekuna do pieszczot, głasków i zabaw. Bambik ładnie potrafi chodzić na smyczy. Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!