Imię: Barbórka
Ur. 2013
Wielkość: mała

Barbórka czeka na wirtualnego opiekuna!

Barbórka to mała, długowłosa suczka znaleziona na terenie gminy Błonie. Suczka niedawno miała szczeniaki. Jest milutką i spokojną psinką. W pierwszym kontakcie jest troszkę nieśmiała, lecz wraz z upływem czasu otwiera się coraz bardziej. Zabiega wtedy o uwagę człowieka i nadstawia łepek do głaskania. Barbórka ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczna. Widać, że sunia tęskni za swoim domkiem i czeka na swojego właściciela.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?