Imię: Begonia
Ur.: 2019r
Wielkość: średnia

Begonia czeka na wirtualnego opiekuna!

Begonia to niewielka suczka znaleziona w dniu 27.02.2021r na ulicy Piłsudskiego w Markach. Od początku pobytu w nowym otoczeniu jest otwarta i przyjacielsko nastawiona do ludzi. Kontakt z człowiekiem daje jej wiele radości a głaskanie i przytulanie przyjemność. Jest grzeczną, spokojną i towarzyską suczką. Begonia bardzo ładnie potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszna i ułożona. Pokochaj tą śliczną suńkę i podaruj jej nowy domek.