Imię: Bibi
Ur. 06.2018
Wielkość: średnia
Waga: 13,75 kg

Bibi czeka na wirtualnego opiekuna!

Bibi to młodziutka sunia znaleziona na terenie gminy Wołomin. Od pierwszej chwili jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem i z radością nadstawia się do głaskania i do przytulania. Bibi jest bardzo energicznym, żywiołowym i bardzo spontanicznym psiakiem. Dogaduje się dobrze z innymi psiakami. Na smyczy radzi sobie dość słabo, ale jest pojętną uczennicą i z pewnością szybko opanuje tę umiejętność. Szukamy dla Bibi dobrego domku, który otoczy ją miłością zyskując przy tym wspaniałego przyjaciela na wiele lat.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?