Imię: Błystka
Ur: 01.2020 r
Wielkość: mała
Waga: ok. 8 kg
Błystka czeka na wirtualnego opiekuna!

Aktualizacja:

Błystka czuje się dużo lepiej i powolutku wraca do zdrowia. Sunia dała się poznać jako malutka przylepka, spragniona czułości i miłości. Chodzi już na króciutkie spacerki za potrzebą, apetyt jej dopisuje i mamy nadzieję, że psinka wyzdrowieje i znajdzie wymarzony domek.

W dniu 11.07.2021r trafiła do schroniska beżowa, młoda suczka znaleziona na terenie gminy Leoncin. Suczka jest po wypadku komunikacyjnym. Jej stan jest bardzo ciężki. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 506-403-514