Imię: Boluś
Ur.: 2018
Wielkość: mały
Waga: ok. 7 kg

Boluś czeka na wirtualnego opiekuna!

Boluś to niewielki czarny psiaczek odebrany interwencyjnie w Legionowie. Piesek w wyniku wypadku doznał niedowładu tylnych łapek. Jest już pod opieką weterynarza i będzie diagnozowany. Mamy nadzieję, że uda się mu pomóc i Boluś wróci do sprawności, żeby w pełni cieszyć się życiem w nowej, kochającej rodzinie. Psiak jest otwarty i wesoły, choć nie do każdego. Sam wybiera sobie towarzysza do bliskich kontaktów, chyba ma większe zaufanie do mężczyzn. Bardzo ładnie dogaduje się z innymi pieskami, na smyczy też dobrze sobie radzi.
Kto podaruje mu domek i da szansę na szczęście ?

PIESEK SZUKA DOMU TYMCZOSOWEGO – TYLKO ADOPCJA TYMCZASOWA.