Imię: Bombaj
Ur.: 12.2019r
Wielkość: średni

Bombaj czeka na wirtualnego opiekuna!

Bombaj to młody pies w typie amstaffa , który wrócił do schroniska po nieudanej adopcji. Psiak jest bardzo energiczny i żywiołowy. Lubi być w centrum uwagi i ciągle o nią zabiega. Kontakt z człowiekiem daje mu mnóstwo radości, ale również poczucie bezpieczeństwa. Bombaj potrafi chodzić na smyczy. Niestety psiak nie zgadza się z innymi zwierzakami więc w nowym domku musi być jedynakiem. Kto go pokocha całym sercem i podaruje prawdziwy, szczęśliwy domek?