Imię: Borys
Ur.: 2018 r
Wielkość: duży
Waga: ok. 30 kg

Borys czeka na wirtualnego opiekuna!

Borys to piesek, który trafił do schroniska z przechowalni gminy Łochów. To młody, energiczny pies w typie owczarka belgijskiego. Psiak w pierwszych chwilach pobytu w nieznanym otoczeniu jest nieco onieśmielony i nieufny. Potrzebuje czasu aby poznać człowieka i poczuć się przy nim bezpiecznie. Powolutku otwiera się na kontakt z opiekunem. Borys potrafi chodzić na smyczy. Psiak szuka nowego, szczęśliwego i pełnego miłości domku.