Imię: Bourbon
Ur. 2015
Wielkość: duży

Bourbon czeka na wirtualnego opiekuna!

Bourbon to owczarkowaty pies znaleziony 21.12.2018 na terenie gminy Otwock. Potrzebuje troszkę czasu na poznanie nowego miejsca, aby poczuć się w nim pewnie. Jest psem pełnym pozytywnej energii i przyjaźnie nastawionym do ludzi. Lubi być blisko człowieka, radość sprawiają mu głaski. Bourbon ma troszkę kłopotów z chodzeniem na smyczy, ale to tylko kwestia treningu. Nie znamy jeszcze jego stosunku do innych psów, będziemy dopiero sprawdzać.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?