18519474_1434756759901171_6027052397275178159_nImię: Brzózka
Ur. 2012
Wielkość: mała
Waga: 9,5 kg

Brzózka czeka na wirtualnego opiekuna!

Brzózka trafiła do schroniska z Nieporętu. To mała, szorstkowłosa sunia która nade wszystko ceni sobie kontakt z człowiekiem. Brzózka bardzo ładnie chodzi na smyczy, skupia uwagę na przewodniku i oczywiście lubi sobie powęszyć. Pieszczoch z niej straszny, wystarczy okazać jej zainteresowanie a już nie odchodzi od człowieka. Sunia może zamieszkać w domu z psik kolegą lub koleżanką, jest przyjacielsko nastawiona to wszystkich czteronożnych przyjaciół. Szukamy dla Brzózki domu w którym będzie członkiem rodziny a jej potrzeba przebywania z człowiekiem będzie zaspokojona.

NIE KUPUJ – POKOCHAJ BRZÓZKĘ

Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany.