Imię: Bukiet
Ur.: 09.2020 r
Wielkość: średni
Waga: ok. 20 kg

Bukiet czeka na wirtualnego opiekuna!

Bukiet to nieśmiały młodziak znaleziony na terenie gminy Błonie. Trafił do schroniska zakleszczony. Jest już pod opieką weterynarza. Piesek jest zdezorientowany i troszkę onieśmielony nieznanym otoczeniem. Potrzebuje czasu na poznanie opiekunów i aklimatyzację. Przebywając blisko człowieka otwiera się i czuje bezpiecznie. Jest spokojny, grzeczny i przyjacielski. Bukiet nie potrafi chodzić na smyczy ale może być to spowodowane stresem. Został znaleziony w czerwonej obroży z przywiązanym sznurkiem.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ?