Imię: Bunia
Ur. 2016
Wielkość: mała
Waga: ok. 10 kg

Bunia czeka na wirtualnego opiekuna!

Bunia to malutka, milutka suczka znaleziona razem z czwóreczką szczeniaków na terenie gminy Czosnów. Sunia jest bardzo zaniedbana i wychudzona, musiała dłuższy czas radzić sobie sama ze swoimi maluchami. Bunia to bardzo troskliwa i opiekuńcza matka, bardzo niechętnie oddala się od swoich dzieciaczków choćby na chwilę. Do ludzi jest przyjazna ale bardzo nieśmiała, potrzebuje trochę czasu aby zaufać nowo poznanej osobie. Bunia nie za dobrze radzi sobie na smyczy, ale jest młodziutka i chętna do nauki.

WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ?