Imię: Byron
Ur. 2014
Wielkość: średni

Wirtualnym opiekunem jest Joanna Mrowicka

Byron to średni piesek znaleziony na terenie gminy Brwinów. Jest trochę onieśmielony w nieznanym otoczeniu i zachowuję rezerwę do nowych osób, ale nie przejawia przy tym agresji. Po kilkunastu minutach już nadstawia nieśmiało łepek do głaskania. Niestety Byrona bardzo mocno stresują obroża i smycz, ale to bardzo mądry psiak i na pewno szybko pokona swoją niechęć do chodzenia na smyczy. Piesek zgadza się z innymi psiakami, więc może zamieszkać w domku z psim towarzystwem. Szukamy dla niego domu na zawsze i człowieka, który go pokocha i nigdy nie zawiedzie.