Imię: Bzyk
Ur.: 2020
Wielkość: mały
Waga: ok. 10 kg

Bzyk czeka na wirtualnego opiekuna!

Bzyk to nieduży rudzielec znaleziony na terenie gminy Czosnów. Piesek w pierwszym kontakcie jest trochę onieśmielony i potrzebuje czasu aby zaufać nowemu opiekunowi. Jednak po kilku chwilach spędzonych w towarzystwie człowieka psiak zmienia się całkowicie. Zaczyna wesoło machać ogonkiem i nadstawiać łepek do głaskania. Okazało się również, ze piesek jest strasznym łakomczuszkiem na psie smakołyki. Bzyk nie umie chodzić na smyczy, na sam jej widok mocno się stresuje.
Kto go pokocha i sprawi, że będzie szczęśliwy?