Calineczka – wychudzona, biedna sunia…

Calineczka 27.03.2015 została adoptowana. Powodzenia Malutka!

Do wszystkich osób zainteresowanych adopcją Calineczki: Calineczka trafiła do nas 7 marca, jest w bardzo złym stanie, czekamy na jej wyniki badań. Ponadto, tak jak każdy pies, trafiający do schroniska, Calineczka jest na 14-dniowej kwarantannie. Po 14 dniach zostanie zaszczepiona i po 10 dniach od szczepienia zostanie wysterylizowana. Nie wiemy jak sunia będzie się czuć. Jeśli jej stan zdrowia nie pozwoli na sterylizację będziemy musieli poczekać aż będzie w pełni zdrowa. Wtedy ruszymy z procedurą adopcyjną, także prosimy o cierpliwość. Osoby, chcące podarować Calineczce dom prosimy o wypełnienie ankiety adopcyjnej, dostępnej na naszej stronie.

Gdy zobaczyliśmy skrajnie wychudzoną i okropnie zaniedbaną Calineczkę na myśl cisnęły nam się najbrzydsze słowa, jakie zna człowiek. Jej „opiekun” to nie człowiek, to zwykła KU*WA, która postanowiła wzbogacić się na krzywdzie niewinnych zwierząt. Calineczka była maszynką do rodzenia szczeniaków. Gdy została wyeksploatowana do granic możliwości wyrzucono ją na ulicę jak zwykły, niepotrzebny śmieć! Sunia jest w opłakanym stanie. Liczne wyłysienia, przerośnięte pazurki, skrajne odwodnienie, jama ustna w strasznym stanie. Nie możemy na razie określić jej wieku. Calineczka przeprasza za to, że żyje…

Imię: Calineczka
Rasa: york
Wiek:
Płeć: Suczka
Wielkość: mała
Waga: 2,4kg (!)

Miała pobraną krew, dostała antybiotyk i leki przeciwbólowe. Przeprowadzenie sanacji jamy ustnej jest niemożliwe, ponieważ sunia jest wycieńczona. Dostała kroplówkę i krople do oczu, które także są w okropnym stanie. Gdy dostaje jedzenie zjada je w mgnieniu oka, jest bardzo głodna. Dostaje póki co małe porcje, sześć razy dziennie. Calineczka nie mogła stanąć na łapkach przez przerośnięte pazurki. Ile czasu trwała jej katorga? Jej stan wskazuje na to, że bardzo długo. Nikt nie traktował jej jak przyjaciela człowieka, który chce być kochany. Sunia miała swoje zadanie, musiała rodzić potomstwo jak najczęściej i generować zyski dla swojego „Pana”.

Czekamy na wyniki badań, będziemy przeprowadzać dalszą diagnostykę. Gdy Calineczka w pełni dojdzie do siebie i odzyska siły będziemy szukać dla niej odpowiedzialnego domu. Sunia nie chce już cierpieć. Chce przekonać się czym jest normalne, beztroskie życie u boku ludzi, którzy kochają.

W tym miejscu chcemy zaapelować do wszystkich, którzy chcą kupić sobie słodkiego yorka w atrakcyjnej cenie. Sprawdzajcie w jakich warunkach żyją zwierzęta z hodowli. Macie prawo zobaczyć rodziców szczeniaka i sprawdzić ich warunki bytowe! Korzystajcie z tego! Tak jak Calineczka cierpi niezliczona ilość suczek, którym przyszło żyć w pseudo hodowlach! Jest popyt- jest i cierpienie! Otwórzcie oczy! Wszystko to dzieje się przez nieodpowiedzialnych ludzi!

NIE KUPUJ- ADOPTUJ! Zatrzymaj ból i znęcanie się nad zwierzętami! Za prawdziwą miłość nie trzeba płacić!

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Dane kontaktowe do opiekuna: 795 845 242

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij ankietę adopcyjną »

Dodaj komentarz

Twój adres mailowy nie będzie opublikowany. Required fields are marked *

Możesz użyć tagów HTML i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

wyczyść formularzWyślij